Paris The Show

Paris The Show

AŞKIN ŞEHRİ PARİS’İN KALBİNDEN DOĞMUŞ “PARIS THE SHOW”

20-21 Kasım 2015

UNUTULMAZ FRANSIZ ŞARKILARINI BİR ARAYA GETİREN BİR REPERTUAR İLE 20-21 KASIM 2015 TARİHLERİNDE, TİM SHOW CENTER’DA SİZLERLE BULUŞUYOR…

Muhteşem bir ekip ve sahnede yaratılan olağanüstü atmosfer ile izleyenleri adeta eski dönem Paris sokaklarına götüren bu kabare, aynı zamanda aşkın şehri Paris’in kalbinden doğmuş Fransız şansonlarıyla dinleyenleri müzikal bir yolculuğa çıkaracak.

Edith Piaf, Maurice Chevalier, Lucienne Boyer, Charles Trenet, Josephine Baker, Yves Montand, Charles Aznavour, Jaques Brel gibi Fransız müziğinin en büyük temsilcilerinin şiir gibi şansonlarıyla bezenmiş bu gösteride hayat ve hayaller iç içe geçmiş bir şekilde sunuluyor.

Öykü, ünlü bir sanatçı olma hayaliyle Monmartre’a gelen Françoise etrafında döner. Burada yolu, ileride arkadaşı, sırdaşı ve ruh ikizi olacak olan Edith Piaf’la kesişir. Meteliksiz şarkıcı Julius ile aralarında doğan romantizm ise aşkın Paris’te her daim zafer kazandığının kanıtı olacaktır.

BONUS'lulara özel %15 indirim..

20 Kasım 2015 Cuma  Etkinlik sona erdi

21 Kasım 2015 Cumartesi  Etkinlik sona erdi

Instagram

TİM, benzersiz mekan özellikleri ve hizmet anlayışıyla, marka, kurum ve firmaların; konser, parti, film galaları ve gösterimleri, canlı yayınlar, uluslararası kongre ve seminerler, sergiler, festivaller, marka ve ürün lansmanları gibi özel proje ve aktiviteleri için yeni bir alternatiftir.

İLETİŞİM

Kroki

Email: info@timshowcenter.com

Telefon: 0212 286 66 86 (Pbx)

Adres: Büyükdere Caddesi Derbent Mevkii (Darüşşafaka Kampüsü Yanı) Maslak 34457-Sarıyer/İSTANBUL