Sexteto Solo Tango: Legends of Tango

Sexteto Solo Tango: Legends of Tango

Sexteto Solo Tango Show Grubu “Legends of Tango” ile ilk kez TİM Sahnesi’nde!

5 Mart 2017

Arjantinli Tango Show Grubu Sexteto Solo Tango, “Legends of Tango” adlı gösterisiyle Türkiye’de ilk kez 5 Mart Pazar akşamı Kültür ve Sanatın Merkezi TİM Show Center’da sahne alacak! Gruba Moskova’da kurulmuş olan Arjantin-Rusya Tango Orkestrası eşlik edecek.

Kendini tango müziğine adamış Arjantinli ve Rus müzisyenlerden oluşan ve Astor Piazzolla, Osvaldo Pugliese, Juan D'arienzo gibi büyük müzisyenlerin şu anda Avrupa’daki en iyi temsilcilerinden olan Sexteto Solo Tango Grubu 'Tango Altın Çağı' müziğini içeren bir repertuara sahip. Grup, 2010 yılının Ekim ayında İtalya'daki en prestijli yarışmalardan 'Citta de Castelfidardo' adlı uluslararası yarışmada 'Piazzollas Music' kategorisinde birincilik ödülü aldı.

Avrupa’nın ve dünyanın en büyük tango festivallerinde öncü orkestra olarak çalan Sexteto Solo, uluslararası birçok ödülü kazanarak adından sıkça söz ettirdi. Ödül aldıkları bazı festivaller: Milonguero Nights (Moskova, Rusya), Sabor del Tango (Yalta, Rusya), White Nights Festival (Russia, Saint-Petersburg), Tangomagia (Amsterdam, Hollanda), Brussels Tango Festival (Brüksel, Belçika), Tango Embrace (Berlin, Almanya), Pentecost Festival (Karlsruhe, Almanya), Dresden Tango Fest (Dresden, Almanya), Roma Tango Congress (Roma, İtalya), Pisa Tango Festival (Pisa, İtalya), Zucca Tango Festival (Milano, İtalya), Siracusa Tango Festival (Siracusa, İtalya), Tarbes Tango Festival (Tarbes, Fransa), Tango Element (Baltimore, ABD), Shanghai Tango Festival (Şangay, Çin), Misterio Tango Festival (Buenos Aires, Arjantin).

Sexteto Solo Tango, Türkiye’de ilk kez 5 Mart Pazar akşamı TİM Show Center’da sergileyeceği 'Legends of Tango'gösterisiyle muhteşem bir şova imza atacak.

05 Mart 2017 Pazar  Etkinlik sona erdi

05 Mart 2017, Pazar, 19:30

Instagram

TİM, benzersiz mekan özellikleri ve hizmet anlayışıyla, marka, kurum ve firmaların; konser, parti, film galaları ve gösterimleri, canlı yayınlar, uluslararası kongre ve seminerler, sergiler, festivaller, marka ve ürün lansmanları gibi özel proje ve aktiviteleri için yeni bir alternatiftir.

İLETİŞİM

Kroki

Email: info@timshowcenter.com

Telefon: 0212 286 66 86 (Pbx)

Adres: Büyükdere Caddesi Derbent Mevkii (Darüşşafaka Kampüsü Yanı) Maslak 34457-Sarıyer/İSTANBUL