Moskova Devlet Akademik Klasik Bale Tiyatrosu-Kuğu Gölü

Moskova Devlet Akademik Klasik Bale Tiyatrosu-Kuğu Gölü

Balenin Mücevherleri yeniden TİM Show Center’da…

22-23-24 Aralık 2017

Rus balesinin en seçkin bale topluluklarından biri olan Moskova Devlet Akademik Klasik Bale Tiyatrosu, ölümsüz eser “Kuğu Gölü” ile 22-23-24 Aralık tarihlerindeKültür ve Sanatın Merkezi TİM Show Center’da…

Her yıl olduğu gibi bu sene de İstanbullu bale severler Kültür ve Sanatın Merkezi TİM Show Center’da buluşuyor. TİM Show Center’da ilk kez sahne aldıkları 2015 yılında büyük beğeni toplayan Moskova Devlet Akademik Klasik Bale Tiyatrosu, 22-23-24 Aralık tarihlerinde P.I. Çaykovski’nin ölümsüz eseri Kuğu Gölü ile yeniden İstanbul seyircisinin karşısında olacak.

Moskova Devlet Akademik Klasik Bale Tiyatrosu, klasik baleye getirdiği yenilikler, kullanılan olağandışı bale formları, farklı dans teknikleri ve zengin repertuarıyla kısa zamanda dünyanın en çok tanınan bale gruplarından biri haline geldi. Romeo ve Jülyet, Don Kişot, Sindirella, Fındıkkıran, Spartaküs, Kamelyalı Kadın, Uyuyan Güzel gibi 20’den fazla dünyaca ünlü eseri başarıyla sahneleyen topluluk “Balenin Mücevherleri” olarak kabul ediliyor. P.I. Çaykovski’nin ölümsüz eseri Kuğu Gölü temsilinde ise, Bolşoy Balesi’nin gözde dansçılarından Diana Kosyreva baş balerin olarak TİM Sahnesi’nde yerini alacak.

Temaları ifade ediş biçimi, mükemmel tekniği ve baş balerinlerin büyüleyici performanslarıyla Avrupalı, Amerikalı ve Rus eleştirmenlerin ilgi odağında yer alan Moskova Devlet Akademik Klasik Bale Tiyatrosu bugüne kadar Rusya’da 200 şehirde, dünya çapında ise 30’dan fazla ülkede sahne aldı. 22-23-24 Aralık tarihlerinde ise yeniden TİM Show Center’da bale severleri büyülemeye hazırlanıyor.

22 Aralık 2017 Cuma 21:00 Etkinlik sona erdi

23 Aralık 2017 Cumartesi 21:00 Etkinlik sona erdi

24 Aralık 2017 Pazar 15:00 Etkinlik sona erdi

Instagram

TİM, benzersiz mekan özellikleri ve hizmet anlayışıyla, marka, kurum ve firmaların; konser, parti, film galaları ve gösterimleri, canlı yayınlar, uluslararası kongre ve seminerler, sergiler, festivaller, marka ve ürün lansmanları gibi özel proje ve aktiviteleri için yeni bir alternatiftir.

İLETİŞİM

Kroki

Email: info@timshowcenter.com

Telefon: 0212 286 66 86 (Pbx)

Adres: Büyükdere Caddesi Derbent Mevkii (Darüşşafaka Kampüsü Yanı) Maslak 34457-Sarıyer/İSTANBUL