Fazıl Say - Nâzım

Fazıl Say - Nâzım

Fazıl Say Nâzım konseri ile TİM Show Center'da!

28 Mart 2018

Dünyaca ünlü piyanist ve besteci Fazıl Say'ın Nâzım Hikmet şiirlerini bestelediği ve Genco Erkal'ın anlatıcı olduğu “Nâzım”, sahne eseri olarak Kültür ve Sanatın Merkezi TİM Show Center’da izleyici ile buluşacak. 28 Mart 2018, Çarşamba akşamı saat 21:00'de gerçekleşecek konserde Say’a, usta tiyatrocu Genco Erkal ve güçlü yorumuyla solist Serenad Bağcan eşlik edecek.

Daha önce koro ve orkestranın da yer aldığı oratoryo olarak izleyici ile buluşan “Nâzım”, bu kez oratoryodan farklı olarak, sahne eseri formunda Fazıl Say’ın eşsiz piyanosuyla izleyenlere unutulmaz bir gece yaşatacak.

“Nâzım”, müzikal başarısının yanı sıra; teatral anlamda da izleyiciyi içine çekerek, şiirle müziğin görkemli bileşimini yansıtıyor.

Eser; kimi yerde usulca duyurulan lirik bir havayı, kimi yerde yüksek ses gürlüğüyle haykıran bir tok sözlülüğü içeriyor. Müzik, hem şiirlerin yoğun anlatım gücünü vurgulamayı üstlenmiş, hem de başlı başına duygusal yükselişi temsil ediyor.

28 Mart 2018 Çarşamba 21:00 Etkinlik sona erdi

Instagram

TİM, benzersiz mekan özellikleri ve hizmet anlayışıyla, marka, kurum ve firmaların; konser, parti, film galaları ve gösterimleri, canlı yayınlar, uluslararası kongre ve seminerler, sergiler, festivaller, marka ve ürün lansmanları gibi özel proje ve aktiviteleri için yeni bir alternatiftir.

İLETİŞİM

Kroki

Email: info@timshowcenter.com

Telefon: 0212 286 66 86 (Pbx)

Adres: Büyükdere Caddesi Derbent Mevkii (Darüşşafaka Kampüsü Yanı) Maslak 34457-Sarıyer/İSTANBUL