Kıvılcım

Kıvılcım

Anadolu Ateşi Kıvılcım YOĞUN İSTEK üzerine yeniden TİM Sahnesi'nde…

01 Şubat 2019

- Anadolu Ateşi Kıvılcım Çocuk Grubundan muhteşem dans show
- Anadolu Ateşi Kıvılcım Çocuk Grubundan 80 kişilik dev gösteri

80 yetenekli çocuktan oluşan Anadolu Ateşi 'Kıvılcım' Çocuk Grubu 1 Şubat Cuma günü, yeniden TİM Show Center'da..

Sibirya'dan Katar'a, Amerika'dan Japonya'ya 98 ülkede, 285 şehirde 5000 canlı performans ile 40 milyon izleyiciye ulaşan Anadolu Ateşi Dans Topluluğu'nun, 4-16 yaş grubu 80 çocuktan oluşan Anadolu Ateşi 'Kıvılcım' Çocuk Grubu muhteşem bir şova imza atmaya hazırlanıyor. Anadolu topraklarının zenginliklerinden derlenen koreografisi, etnik ve modern dans kurgusu ile her yaştan izleyiciyi büyüleyen Anadolu Ateşi Kıvılcım Çocuk Grubu gösterisi 1 Şubat Cuma günü yeniden Kültür ve Sanatın Merkezi TİM Show Center'da.

Türkiye'de ve dünyada önemli başarılara imza atan Anadolu Ateşi Dans Topluluğu, dünya sahnelerinde edindiği başarıyı şimdi de çocuklarla paylaşıyor. 2000 çocuk arasından sınavla seçilen, 4 - 16 yaş grubu 80 yetenekli çocuktan oluşan Anadolu Ateşi 'Kıvılcım' Çocuk Grubu sanatseverlere muhteşem performansları ile unutulmayacak bir gösteri sunuyor. Genel sanat yönetmenliğini Mustafa Erdoğan'ın üstlendiği, hazırlık ve çalışmaları yaklaşık 2 yıl süren bu gösteride, çocuklar, Anadolu Ateşi'nin efsaneleşmiş koreografisinin yanı sıra, içinde akrobasi ve jimnastikte olan yeni bölümlerle birlikte 60 dakikalık performans sergiliyorlar.

Anadolu Ateşi Dans Okulları halen 8 şubesiyle İstanbul, Ankara, Antalya, İzmit, Gaziantep’te eğitimlerine devam ediyorlar.

20 Ocak 2019 Pazar 15:00 Etkinlik sona erdi

01 Şubat 2019 Cuma 15:00 Etkinlik sona erdi

Instagram

TİM, benzersiz mekan özellikleri ve hizmet anlayışıyla, marka, kurum ve firmaların; konser, parti, film galaları ve gösterimleri, canlı yayınlar, uluslararası kongre ve seminerler, sergiler, festivaller, marka ve ürün lansmanları gibi özel proje ve aktiviteleri için yeni bir alternatiftir.

İLETİŞİM

Kroki

Email: info@timshowcenter.com

Telefon: 0212 286 66 86 (Pbx)

Adres: Büyükdere Caddesi Derbent Mevkii (Darüşşafaka Kampüsü Yanı) Maslak 34457-Sarıyer/İSTANBUL