Erol Evgin’den “Dünya Kadınlar Günü” Konseri

Türk Pop Müziğinin efsane ismi Erol Evgin, 8 Mart Pazar akşamı saat 21:00’de

08 Mart 2020

EROL EVGİN’DEN “DÜNYA KADINLAR GÜNÜ” KONSERİ

Türk Pop Müziğinin efsane ismi Erol Evgin, 8 Mart Pazar akşamı saat 21:00’de Türker İnanoğlu Maslak Show Center’da vereceği “Dünya Kadınlar Günü” ne özel konseriyle müzikseverlerle buluşacak.
Dört neslin birlikte söylediği müziğimizin altın şarkılarını “Kadın Dokunuşu” ile “Altın Düetler” ve “Altın Düetler 2” albümlerinde yeni nesillerle buluşturan Erol Evgin, “Dünya Kadınlar Günü” ne özel konserinde anılarımıza fon müziği olmuş unutulmaz şarkılarını seslendirirken, yaşamlarımıza dokunan kadınları: Halide Edip’ten, Bedia Muvahhit’e, Türkan Saylan’a; Müzeyyen Senar’dan, Adile Naşit’e özel şarkılar ve anektodlarla anacak.
Konuklarını şarkılarla büyülü bir yolculuğa çıkaracak olan Sanatçıya, bu özel gecede Erol Evgin Orkestrası eşlik edecek.

08 Mart 2020 Pazar 21:00 Satın Al

Instagram

TİM, benzersiz mekan özellikleri ve hizmet anlayışıyla, marka, kurum ve firmaların; konser, parti, film galaları ve gösterimleri, canlı yayınlar, uluslararası kongre ve seminerler, sergiler, festivaller, marka ve ürün lansmanları gibi özel proje ve aktiviteleri için yeni bir alternatiftir.

E-Bülten Kayıt

İLETİŞİM

Kroki

Email: info@timshowcenter.com

Telefon: 0212 286 66 86 (Pbx)

Adres: Büyükdere Caddesi Derbent Mevkii (Darüşşafaka Kampüsü Yanı) Maslak 34457-Sarıyer/İSTANBUL