Lords of the Sound Hans Zimmerʹin Müzikleri

Lords of the Sound orkestrası Avrupa turnesi kapsamında yeni programı Hans Zimmer'in Müzikleri ile 26 Ekim saat 20.00'de ilk kez Türkiye'de.

26 Ekim 2022

Hans Zimmer'in eşsiz besteleriyle birleşen Lords Of The Sound orkestrasının konserleri sizi sıcak bir sonbahar akşamında, en sevdiğiniz bestelerin senfonik sesinin güzelliği, rock grubu ve canlı görsel efektlerle dolu güzel atmosferine ve tüm ekibin olağanüstü coşkusuna sürükleyecek! Dune, Spiderman 2, The Dark Knight, Interstellar, Gravity, Sherlock Holmes, Angels & Demons, The Da Vinci Code, Pearl Harbor, Gladiator, Mission impossible, 'Inception', 'Pirates of the Caribbean', 'Spirit', 'Wonder Woman', 'Madagascar” gibi Hans Zimmer imzalı hitler, ünlü senfoni orkestrası Lords Of The Sound tarafından seslendiriliyor!

Ayrıca konsere Lords of the Sound orkestrasından müzisyenler de katılıyor.

Solistler: Margarita Meleshko ve Yaroslav Radionenko

Orkestra Şefi: Shahroh Fatkhizadeh.

26 Ekim 2022 Çarşamba   20:00 Etkinlik sona erdi

Lords of the Sound Hans Zimmerʹin Müzikleri
TAKIPTE KALIN

TİM, benzersiz mekan özellikleri ve hizmet anlayışıyla, marka, kurum ve firmaların; konser, parti, film galaları ve gösterimleri, canlı yayınlar, uluslararası kongre ve seminerler, sergiler, festivaller, marka ve ürün lansmanları gibi özel proje ve aktiviteleri için yıllara dayanan tecrübeyi deneyimli kadrosu ile birleştiren bir alternatiftir.

E-Bülten Kayıt

İLETİŞİM

Kroki

Email: info@timshowcenter.com

Telefon: 0212 286 66 86 (Pbx)

Adres: Büyükdere Caddesi Derbent Mevkii (Darüşşafaka Kampüsü Yanı) Maslak 34457-Sarıyer/İSTANBUL