Flying Superkids-Uçan Yumurcaklar

Yer çekimine meydan okuyan birbirinden yetenekli Uçan Yumurcaklar ekibi altı gösteriyle sömestr tatilinde çocuklarla buluşuyor.

1 BİLET FİYATINA 2 KİŞİ!

TİM SHOW CENTER’DEN TATİLİN SON HAFTASI SÜRPRİZ İNDİRİM!
***1 BİLET FİYATINA 2 KİŞİ!

- TİM Show Center'dan çocuklara sömestr hediyesi
- Danimarka'nın dünyaca ünlü akrobasi ekibi TİM Show Center'da
- Yer çekimine meydan okuyan 'Uçan Yumurcaklar' Türkiye'de

Yer çekimine meydan okuyan birbirinden yetenekli 'Uçan Yumurcaklar' ekibi altı gösteriyle sömestr tatilinde çocuklarla buluşuyor.

Uçan Yumurcaklar, Danimarka Krallığı’ndan çıkan dünyada türünün tek örneği olan eşsiz bir gösteri!

Yıllar önce geleneksel bir jimnastik takımı olarak başlayan Uçan Yumurcaklar, uluslararası üne sahip bir gösteri topluluğuna dönüştü ve 35 ülkede sahnelendi. Dünyanın birçok yerinden ve her yaştan izleyiciyle buluşan gösteri, çocukların ve ailelerin büyük beğenisini kazandı.

Gösteri; yüksek tempoda akrobasi, jimnastik, dans ve komedi şovunu içinde barındırıyor. Ancak gösterinin asıl merkezi; birbirinden genç yeteneklerin içinde barındırdığı yaşam sevinci ve bunu sanatla birleştirmeleri…

Sahnede olmayı çok seven ve parlayan birbirinden yetenekli gençler şovu daha da uçuruyor. İnanılmaz enerjisi ve becerileri olan bu gençler 'Uçan Yumurcaklar' gösterisini hafızalarınızdan uzun süre silemeyecek.

Daha önce Amerika, Japonya, Güney Afrika, Dubai, Yunanistan, Kanada, Lübnan ve Finlandiya gibi birçok ülkede izleyicilerle buluşan şova harika bir ışık şöleni eşlik ediyor.

Yumurcaklar ekibi, 7 ila 21 yaşları arasındaki 55 çocuk ve gençten oluşuyor. 400 kişi arasından seçilen birbirinden yetenekli 30 çocuğun sergilediği bu muhteşem gösteriyi 25 Ocak-30 Ocak tarihlerinde TİM Show Center’da izleyebilirsiniz.

25 Ocak 2020 Cumartesi   16:00 Etkinlik sona erdi

26 Ocak 2020 Pazar   14:00 Etkinlik sona erdi

26 Ocak 2020 Pazar   19:00 Etkinlik sona erdi

28 Ocak 2020 Salı   19:00 Etkinlik sona erdi

29 Ocak 2020 Çarşamba   19:00 Etkinlik sona erdi

30 Ocak 2020 Perşembe   19:00 Etkinlik sona erdi

Flying Superkids-Uçan Yumurcaklar
Instagram

TİM, benzersiz mekan özellikleri ve hizmet anlayışıyla, marka, kurum ve firmaların; konser, parti, film galaları ve gösterimleri, canlı yayınlar, uluslararası kongre ve seminerler, sergiler, festivaller, marka ve ürün lansmanları gibi özel proje ve aktiviteleri için yeni bir alternatiftir.

E-Bülten Kayıt

İLETİŞİM

Kroki

Email: info@timshowcenter.com

Telefon: 0212 286 66 86 (Pbx)

Adres: Büyükdere Caddesi Derbent Mevkii (Darüşşafaka Kampüsü Yanı) Maslak 34457-Sarıyer/İSTANBUL