44 Cats-44 Kedi Buffy Festivali Efsanesi

Altınok Çocuk Tiyatrosu’ndan yeni yılda çocuklara büyük sürpriz!! Dünyaca ünlü 44 CATS Buffy Kediler Patikulade Maceralarıyla yarıyıl tatilinde TİM Show Center’e geliyor!!!

6 Mart 2022

Daha önce hiç müzisyen kedi gördünüz mü? Cevabınız Hayır mı? O zaman Buffy Kedilerle hiç tanışmadınız demektir.!

Dünyaca ünlü 44 CATS Buffy Kediler Patikulade Maceralarıyla yarıyıl tatilinde TİM Show Center’e geliyor!!!

Tüm dünyada izlenme rekorları kıran ve ülkemizde çocuklar tarafından büyük beğeniyle takip edilen 44 Kedi; 6 Mart 2022 saat 14:00 ‘te müzikal sahne gösterileriyle TİM Show Center Ana Salonda çocuklarla buluşacak. Çocuklar çok sevdikleri Buffy Kedileri sahnede canlı olarak izleme fırsatına sahip olacaklar.

Lampo, Milady, Pilou ve Köfte isimli sevimli kediler patikulade maceralarıyla yine çok güldürecek yine çok eğlendirecekler.

Muhteşem danslar, özel kostümleriyle zengin oyuncu ve dansçı kadrosu, özel ses ve ışık efektleriyle desteklenmiş sahneler… Ve daha fazlası bu çok özel aile müzikalinde sizler için hazırlandı.

Hepsi 44 CATS Buffy Kediler Müzikal Sahne Gösterisinde… Onların patikulade maceralarını sakın kaçırmayın!

6 Mart 2022 Pazar   14:00 Etkinlik sona erdi

44 Cats-44 Kedi Buffy Festivali Efsanesi
TAKIPTE KALIN

TİM, benzersiz mekan özellikleri ve hizmet anlayışıyla, marka, kurum ve firmaların; konser, parti, film galaları ve gösterimleri, canlı yayınlar, uluslararası kongre ve seminerler, sergiler, festivaller, marka ve ürün lansmanları gibi özel proje ve aktiviteleri için yıllara dayanan tecrübeyi deneyimli kadrosu ile birleştiren bir alternatiftir.

E-Bülten Kayıt

İLETİŞİM

Kroki

Email: info@timshowcenter.com

Telefon: 0212 286 66 86 (Pbx)

Adres: Büyükdere Caddesi Derbent Mevkii (Darüşşafaka Kampüsü Yanı) Maslak 34457-Sarıyer/İSTANBUL