Rhthym of the Dance

İRLANDA ULUSAL DANS GÖSTERİSİ

14 Ekim 2023

Çağımızın en iyi üç irlanda şovundan biri olan efsane dans gösterisi RHYTHM OF THE DANCE, 14 Ekim 2023 tarihinde Tim Gösteri Merkezinde sahne alacaktır. Seyirci; otantik Kelt melodileri imzalı irlanda step dansı, canlı müzik ve şarkılardan oluşan büyüleyici kokteylin tadını çıkaracaklardır.

İnanılmaz enerji, zariflik, hareketlerin büyüleyici etkisi, folklorun ve metropolün modern ritmi içerisinde tüm bunlar RHYTHM OF THE DANCE topluluğunu dünyanın en popüler ve en çok aranan gösteri gruplarından birisi yapıyor.

Slide 5 of 8. “RHYTHM OF THE DANCE” en modern haliyle geleneklerinin bütünlüğünü korumaya çalışan İrlanda dansı olarak dünyada liderdir. RHYTHM OF THE DANCE; içerisinde dans, müzik, tiyatro, doğaçlama, yenilikçi özel efektler ve nefes kesici işık gösterileri ile izleyiciyi büyülüyor. Mutlaka görülmesi gereken bir Dans şöleni!

14 Ekim 2023 Cumartesi   20:00 Etkinlik sona erdi

TAKIPTE KALIN

TİM, benzersiz mekan özellikleri ve hizmet anlayışıyla, marka, kurum ve firmaların; konser, parti, film galaları ve gösterimleri, canlı yayınlar, uluslararası kongre ve seminerler, sergiler, festivaller, marka ve ürün lansmanları gibi özel proje ve aktiviteleri için yıllara dayanan tecrübeyi deneyimli kadrosu ile birleştiren bir alternatiftir.

E-Bülten Kayıt

İLETİŞİM

Kroki

Email: info@timshowcenter.com

Telefon: 0212 286 66 86 (Pbx)

Adres: Büyükdere Caddesi Derbent Mevkii (Darüşşafaka Kampüsü Yanı) Maslak 34457-Sarıyer/İSTANBUL