Rhthym of the Dance

Günümüzün en iyi üç İrlanda dans gösterisinden biri olan RYHTHM OF THE DANCE, 4 Kasım 2022 tarihinde efsane dans gösterisiyle İstanbul TİM Show Center sahnesinde yer alacak.

4 Kasım 2022

İzleyicileri, özgün Kelt ezgileri, meşhur İrlanda step dansı, canlı müzik ve solistlerin büyüleyici seslerinden oluşan muhteşem bir gösteri bekliyor.

İnanılmaz hareket enerjisi, kusursuz netlik, eşzamanlılık ve halk oyunlarına özgü adımların metropolün çağdaş ritmi ile birleşimi, RHYTHM OF THE DANCE’i dünyanın en gözde ve aranan gösterilerinden biri haline getiriyor.

Rhythm of the Dance, İrlanda dans dünyasında, geleneklerini korumayı hedefleyen, aynı zamanda dansı en modern haliyle sunan bir İrlanda ulusal dansı lideridir. Rhythm of the Dance, dans, müzik, tiyatro, doğaçlama, modern özel efektler ve etkileyici sahne aydınlatması ile, yeteneği ve büyüklüğü ile çok etkileyici bir gösteri sunuyor.

4 Kasım 2022 Cuma   21:00 Etkinlik sona erdi

Rhthym of the Dance
TAKIPTE KALIN

TİM, benzersiz mekan özellikleri ve hizmet anlayışıyla, marka, kurum ve firmaların; konser, parti, film galaları ve gösterimleri, canlı yayınlar, uluslararası kongre ve seminerler, sergiler, festivaller, marka ve ürün lansmanları gibi özel proje ve aktiviteleri için yıllara dayanan tecrübeyi deneyimli kadrosu ile birleştiren bir alternatiftir.

E-Bülten Kayıt

İLETİŞİM

Kroki

Email: info@timshowcenter.com

Telefon: 0212 286 66 86 (Pbx)

Adres: Büyükdere Caddesi Derbent Mevkii (Darüşşafaka Kampüsü Yanı) Maslak 34457-Sarıyer/İSTANBUL