Nurlan Saburov

Kazak komedyen ve mizah yazarı.

24 Nisan 2023

Başlangıçta cesaret kırıcı ama kesinlikle oditoryumdaki her seyirciyi büyüleyen ciddi bir yüz, çekicilik, keskinlik ve bize bir tür alışılmadık doğrudanlık. 

Nurlan bunu öyle bir zarafet ve üstünlükle yapıyor ki izleyiciye sadece hayran olmak, rahatlamak ve yürekten gülmek kalıyor. 

2018'de ilk büyük solo StandUp konseri yayınlandı. Nurlan Saburov, büyük bir konser turnesinin bir parçası olarak sadece Rusya genelinde değil, BDT ülkeleri ve Kazakistan'da da turneye çıktı.

Nurlay Saburob aynı zamanda en populer komedi programlarından biri olan 'Sonra ne oldu?' Youtube'da

Bir başka büyük tur olan 'PRINCIPLES' Ocak 2020'de başladı ve dünya çapında 100'den fazla şehirde - Rusya, Ukranya, KAzakistan, Çek Cumhuriyeti, Letonya, Litvanya, Estonya, ABD - gerçekleşti.

24 Nisan saat 20:00'de sahne alacak ve toplum hayatındaki en sıradan ve aynı zamanda komik durumları düz metinle anlatmaya başlayacak. Sizi bekliyorum: mizah, düşünceler, stand-up ve tabii ki Nurlan Saburov.


Серьезное лицо, обаяние, резкость и какая-то непривычная нам прямота, обескураживающая в начале, но совершенно точно очаровывающая каждого зрителя в зале. Нурлан делает это с таким изяществом и превосходством, что единственное, что остается зрителю — восхититься, расслабиться и посмеяться от души. Окаменеть от бесстрастности монологов и ожить от элегантной искренности — в этом вся суть выступлений Нурлана Сабурова.

Один из самых харизматичных участников StandUp шоу ТНТ. Участник YouTube шоу «Что было дальше?» Нурлан Сабуров может позволить себе говорить со сцены о любых, даже самых циничных вещах.

24 Nisan 2023 Pazartesi   20:00 Etkinlik sona erdi

Nurlan Saburov
TAKIPTE KALIN

TİM, benzersiz mekan özellikleri ve hizmet anlayışıyla, marka, kurum ve firmaların; konser, parti, film galaları ve gösterimleri, canlı yayınlar, uluslararası kongre ve seminerler, sergiler, festivaller, marka ve ürün lansmanları gibi özel proje ve aktiviteleri için yıllara dayanan tecrübeyi deneyimli kadrosu ile birleştiren bir alternatiftir.

E-Bülten Kayıt

İLETİŞİM

Kroki

Email: info@timshowcenter.com

Telefon: 0212 286 66 86 (Pbx)

Adres: Büyükdere Caddesi Derbent Mevkii (Darüşşafaka Kampüsü Yanı) Maslak 34457-Sarıyer/İSTANBUL