Denis Matsuev Mozartʹtan Rachmaninovʹa ʹʹBİSʹʹ

İstanbul'da sadece bir gece!

İptal

Etkinlik iptal

Dünyaca ünlü piyanist Denis Matsuev, 9 Mayıs'ta İstanbul'da Maslak TİM Show Center sahnesinde sahne alacak. Ünlü sanatçı, Mozart'tan Beethoven'a, Çaykovski'den Rachmaninoff'a, yüzyıllar ve coğrafyalarda klasik müziğin başyapıtları olan bestelerinden bir seçki sunacak. 21. yüzyılın en seçkin piyanistlerinden biri, örnek performansı için en büyük müzik eserlerinden oluşan bir program hazırladı. Onun yorumunda, en ünlü ve sık çalınan piyano parçaları bile taze ses, yeni enerji ve tonlar kazanıyor.

Denis Matsuev, 1998'de Moskova'da düzenlenen 11. Uluslararası Çaykovski Yarışması'ndaki mükemmel zaferinden bu yana uluslararası konser sahnesinde hızla yükselen bir yıldız haline geldi ve hızla neslinin en çok aranan piyanistlerinden biri oldu. Shostakovich Müzik Ödülü ve Rusya Federasyonu Edebiyat ve Sanat Devlet Ödülü sahibi Matsuev, dünyanın en prestijli ve efsanevi konser salonlarında yüzlerce resitalde yer aldı.

Denis Matsuev, bir klasik müzik devi, bir piyano dehası, büyük bir yenilikçi ve ünlü parçaların hassas bir yorumcusu olarak anılır. Dünyanın en iyi konser salonlarının hoş geldin konuğu, birçok müzik festivalinin daimi katılımcısı ve organizatörü, Rusya, Avrupa, Kuzey Amerika ve Asya'nın önde gelen senfoni orkestralarının ortağı olarak, seyirciyi nasıl büyüleyeceğini ve ilham vereceğini her zaman biliyor. Konserlerinin her biri parlak doğaçlamalar ve virtüöz sürprizlerle dolu. Matsuev fenomeni, tükenmez enerjisinde, yetenek, karizma, cömert çekicilik ve yoğun çalışmanın ender bir kombinasyonu ve en önemlisi, müziğin güzelliğini ve zenginliğini her dinleyiciye aktarma arzusundadır.

Çaykovski Yarışması'nı kazanmasının ardından oldukça başarılı olan sanatçı, İsviçre'de Verbier Festivali ve Lucerne Müzik Festivali, İngiltere'de BBC Proms ve Edinburgh Uluslararası Festivali, Almanya'da Schleswig-Holstein, Rheingau, Festspielhaus Baden-Baden, Fransa'da Les Chorégies d'Orange ve Festival de la Rogue d'Anthéron, ABD'de Ravinia ve Hollywood Bowl, Polonya'da Chopin Festivali, İtalya'da Maggio Musicale Fiorentino ve Mito Festivali, İsviçre'de Montreux Festivali, Enescu Festivali Romanya'da, İsveç'te Baltık Denizi Festivali ve Rusya'da Beyaz Gecelerin Yıldızları Festivali gibi dünyaca ünlü müzik festivallerinin sık sık konuğu oluyor.

TAKIPTE KALIN

TİM, benzersiz mekan özellikleri ve hizmet anlayışıyla, marka, kurum ve firmaların; konser, parti, film galaları ve gösterimleri, canlı yayınlar, uluslararası kongre ve seminerler, sergiler, festivaller, marka ve ürün lansmanları gibi özel proje ve aktiviteleri için yıllara dayanan tecrübeyi deneyimli kadrosu ile birleştiren bir alternatiftir.

E-Bülten Kayıt

İLETİŞİM

Kroki

Email: info@timshowcenter.com

Telefon: 0212 286 66 86 (Pbx)

Adres: Büyükdere Caddesi Derbent Mevkii (Darüşşafaka Kampüsü Yanı) Maslak 34457-Sarıyer/İSTANBUL