Prime Orchestra Rock Sympho Show

20'si büyük çaplı olmakla , 700 konser sayısına ulaşan Prime Orkestrası Avrupa turnesinin bir parçası olarak Türkiye'ye geliyor!

Fenomen Prime Orkestrası 2014 yılında Ukrayna müzik piyasasına fırtına gibi bir giriş yaptı. Bu yaratıcı ve etkileyici grup 3 yeni iş-şov ve senfoni-şov konser programları ile sektöründe anında lider ve niş oldu. Konserlerin amacı coverlar ve dünyaları birbirlerine karıştırmak, bazen de sinematik şaheserlerin harika ışık efektleri ile sahnelenmesi...

Prime Orkestrası sahnedeki klaslıkları ile sizleri büyüleyecek. Büyüleyici ışık şovları devam ederken ; SYSTEM OF A DOWN, PRODİGY, SCORPİONS, QUEEN, AC/DC, METALLİCA, RHCP, DEEP PURPLE, DEPECHE MODE, EMİNEM, BİLLİE EİLİSH, SAM SMİTH, yada WEDNESDAY OST gibi sanatçıların eserleri bu şovlara eşlik edecek.

20'si büyük çaplı olmakla , 700 konser sayısına ulaşan Prime Orkestrası Avrupa turnesinin bir parçası olarak Türkiye'ye geliyor!

Anlaşılması kolay olan şovların arkasında, Prime Orkestrasının her üyesinin çok sayıda profesyonel çalışması var :

Rock grubu, vokalistler, keman orkestrası, canlı DJ ses efektleri, teknik ses, görsel departmanlar ve niceleri... Ayrıca tüm müzisyenler, oldukça ünlü yüksek öğretim kurumlarında öğrenim görmüş mezunlardır...

4 Mayıs 2023 Perşembe   20:00 Etkinlik sona erdi

TİM, benzersiz mekan özellikleri ve hizmet anlayışıyla, marka, kurum ve firmaların; konser, parti, film galaları ve gösterimleri, canlı yayınlar, uluslararası kongre ve seminerler, sergiler, festivaller, marka ve ürün lansmanları gibi özel proje ve aktiviteleri için yıllara dayanan tecrübeyi deneyimli kadrosu ile birleştiren bir alternatiftir.

E-Bülten Kayıt

İLETİŞİM

Kroki

Email: info@timshowcenter.com

Telefon: 0212 286 66 86 (Pbx)

Adres: Büyükdere Caddesi Derbent Mevkii (Darüşşafaka Kampüsü Yanı) Maslak 34457-Sarıyer/İSTANBUL