Adriano Chelentano Tribute Show

Adriano Celentano Tribute Show konseri İstanbul'da, Dünyanın en iyi Adriano Celentano tribute gösterisi!

27 Eylül 2023

Adriano Celentano 50 yılı aşkın bir süredir dünyanın en parlak yıldızı olarak kabul edilmektedir. Kendisi bir müzisyen, sinema oyuncusu, pop şarkıcısı, film yönetmeni, besteci, halk figürü ve TV sunucusudur. İtalya'da sahnedeki hareket tarzından dolayı kendisine 'Molleggiato' ('Yaylarda') lakabı takılmıştır.

Celentano, İtalyan müzik tarihinin en başarılı ve etkili sanatçılarından biridir - kariyeri boyunca toplam 150 milyon kopya satan kırk bir stüdyo albümü yayınlamış ve kırktan fazla filmde rol almıştır. Adriano 10 yılı aşkın bir süredir İtalya dışında turneye çıkmıyor, ancak umutsuzluğa kapılmayın, çünkü Adriano Celentano'nun resmi tribute şovunda büyük maestronun müzisyenleriyle büyülü enerjiyi hissedebilir ve en sevdiğiniz şarkıların tadını çıkarabilirsiniz!

Birçok parodi ve benzer olma girişimi olmasına rağmen, sadece bir sanatçı bunu virtüözce, katıksız ve uyumlu bir şekilde yapabildi - Adolfo Sebastiani.

'Lui e gli amici del Re' Şubat 2002'de doğdu. Grubun ana amacı Celentano'nun çalışmalarını somutlaştırmaktı.

Lui e gli amici del Re'nin solisti Adolfo Sebastiani, büyük sanatçıya sadece fiziksel olarak değil, aynı zamanda çarpıcı bir vokal benzerliği de taşıyor. Onun tavırlarını kusursuz bir şekilde taklit eden Adolfo Sebastiani, karizması ve profesyonel halkla ilişkileri sayesinde idolünün rakipsiz bir taklitçisi haline geldi. 'Lui e gli amici del Re' konserlerinden birine katılan maestronun kendisi sahneye bakarak şöyle demişti: 'Sanki şimdi ikimiz varız!'
Grup, performanslarında gösteri ve müziği mükemmel bir şekilde birleştirmeyi başardı. Büyük Sanatçı'nın unutulmaz konserlerinin heyecan verici atmosferini yeniden canlandırmayı başardılar.

27 Eylül 2023 Çarşamba   20:00 Etkinlik sona erdi

Трибьют-шоу Адриано Челентано/Adriano Celentano Tribute Show

Концерт Трибьют-шоу Adriano Celentano Tribute Show в Стамбуле состоится в ТIM SHOW CRNTER 9 июня 2023 года, 20:00,Лучшее мировое трибьют-шоу Адриано Челентано!

Адриано Челентано вот уже более 50 лет по праву считается ярчайшей мировой звездой. Музыкант, киноактёр, эстрадный певец, кинорежиссёр, композитор, общественный деятель и телеведущий. В Италии за свою манеру двигаться на сцене получил прозвище «Molleggiato» («На пружинах»).

Челентано является одним из самых успешных и влиятельных исполнителей в истории итальянской музыки — за всю свою карьеру он выпустил сорок один студийный альбом общим тиражом 150 миллионов экземпляров, а также снялся более чем в сорока фильмов. Уже более 10 лет Адриано не выезжает с гастролями за пределы Италии, однако не будем отчаиваться, ведь ощутить на себе магическую энергетику и получить удовольствие от любимых песен можно на официальном трибьют-шоу Адриано Челентано с участием музыкантов великого маэстро!

Несмотря на то, что пародий и попыток стать похожими было много, только один артист смог сделать это виртуозно, не наигранно и гармонично – Адольфо Себастьяни.

«Lui e gli amici del Re» родились в феврале 2002 года. Ведущей целью коллектива стало воплощение творчества Челентано.

Солист «Lui e gli amici del Re» — Адольфо Себастьяни обладает не только физическим, но и поразительным вокальным сходством с великим артистом. Безукоризненно подражая его манерам, благодаря своей харизме и профессиональному общению с публикой, Адольфо Себастьяни стал непревзойденным имитатором своего кумира. Сам маэстро, присутствуя на одном из концертов «Lui e gli amici del Re» сказал, глядя на сцену: «Такое ощущение, что нас теперь двое!»

На своих выступлениях участники группы смогли добиться идеального сочетания шоу и музыки. Им удалось возродить ту захватывающую атмосферу, которая царила на незабываемых концертах великого Артиста.

TİM, benzersiz mekan özellikleri ve hizmet anlayışıyla, marka, kurum ve firmaların; konser, parti, film galaları ve gösterimleri, canlı yayınlar, uluslararası kongre ve seminerler, sergiler, festivaller, marka ve ürün lansmanları gibi özel proje ve aktiviteleri için yıllara dayanan tecrübeyi deneyimli kadrosu ile birleştiren bir alternatiftir.

E-Bülten Kayıt

İLETİŞİM

Kroki

Email: info@timshowcenter.com

Telefon: 0212 286 66 86 (Pbx)

Adres: Büyükdere Caddesi Derbent Mevkii (Darüşşafaka Kampüsü Yanı) Maslak 34457-Sarıyer/İSTANBUL