Kirill Richter & Richter Trio

Çağdaş Klasik Müzik Konseri

5 Eylül 2023

ÇAĞDAŞ KLASİK MÜZİK
KLASİK MÜZİK

İnanılmaz bir etkinliği duyurmaktan gurur duyuyoruz - Richter Trio tarafından gerçekleştirilen harika müzik eşliğinde eşsiz bir konser. Gelin İstanbul'un en büyük kültür ve sanat merkezlerinden birinde Maslak TİM Show Center'da bu estetik keyfi bizimle paylaşın.Klasik müzik sevenler ve genel olarak güzellik, besteci ve piyanist Kirill Richter'in yazar grubunun muhteşem çalışmasına şahit olacak. Bir buçuk saat boyunca, topluluk için özel olarak Kirill Richter tarafından yazılan neoklasik türdeki özel ve benzersiz malzemenin keyfini çıkaracağız.

KİRİLL RİCHTER

Kirill Richter neoklasik bir bestecidir, eserleri 2018 FIFA Dünya Kupası'nda, modern gişe rekorları kıran filmlerde ve balelerde çalınmıştır.

Kirilll Richter'in In memoriam adlı eseri Deutsche Grammophon'un etiketinde yayınlandı ve aynı zamanda Pekin'deki 2022 Olimpiyat Oyunları'nda kısa bir programda patenci ve Olimpiyat şampiyonu Camila Valieva tarafından kullanıldı.

Richter Trio, Avrupa'nın en iyi salonlarında başarılı sold out konserleriyle sahne aldı — Elbphilharmonie Hamburg, Royal Albert Hall London (Elgar room), müzik festivallerine katıldı — Classical next Rotterdam, Hamburg'daki Reeperbahn, Brighton'daki The Great Escape, Station Narva ve diğerleri - Moskova'da salonları doldurdular.

ÇOK ÖNEMLİ

Biletinizin benzersiz QR kodunu kimseye göstermeyin veya kopyalamayın - QR kodu tek bir kişi için geçerlidir, salona birden fazla kişilerin girmesine müsaade edilmeyecektir.
Satın alınmış bilet, zorunlu koşullar meydana gelirse (Covid-19 kısıtlaması vb.), bilet parasını iade edemeyeceğimizi kabul etmiş olursunuz. Ancak kısıtlamalar kaldırıldıktan sonra aynı ekiple konser koltuğunu garanti ediyoruz.
Acil durumlarda bize e-posta ile ulaşabilirsiniz — e-posta adresimiz her biletin üzerinde belirtilmiştir (info@tamam.agency). Ayrıca mevcut sorunları çözmek için bir telefon hattımız olduğunu da hatırlatırız! +90 (544) 575-20-23

5 Eylül 2023 Salı   20:00 Etkinlik sona erdi

Kirill Richter & Richter Trio
TAKIPTE KALIN

TİM, benzersiz mekan özellikleri ve hizmet anlayışıyla, marka, kurum ve firmaların; konser, parti, film galaları ve gösterimleri, canlı yayınlar, uluslararası kongre ve seminerler, sergiler, festivaller, marka ve ürün lansmanları gibi özel proje ve aktiviteleri için yıllara dayanan tecrübeyi deneyimli kadrosu ile birleştiren bir alternatiftir.

E-Bülten Kayıt

İLETİŞİM

Kroki

Email: info@timshowcenter.com

Telefon: 0212 286 66 86 (Pbx)

Adres: Büyükdere Caddesi Derbent Mevkii (Darüşşafaka Kampüsü Yanı) Maslak 34457-Sarıyer/İSTANBUL