Prime Orchestra Rock Sympho Show

ROCK SYMPHO SHOW 2023'ün yeni programı, yenilikçi crossover-orkestra-PRİME ORKESTRASI tarafından orijinal bir yeniden yorumlamada 20. ve 21. yüzyılın efsanevi rock hitleri

12 Aralık 2023

Bu müzikal gösteri gerçek bir sansasyon haline geldi! Duyguların ve izlenimlerin acelesi, сoşku ve çılgın enerji!

ROCK SYMPHO SHOW 2023'ün yeni programı, yenilikçi crossover-orkestra - PRİME ORKESTRASI tarafından orijinal bir yeniden yorumlamada 20. ve 21. yüzyılın efsanevi rock hitlerini içeriyor!

ROCK SYMPHO SHOW programı gerçek bir vahiy haline geldi ve Avrupa'nın tüm ülkelerinde izleyici coşkusu fırtınasına neden oldu. Çok sayıda röportaj, yayın, TV hikayesi şu soruya ilgi uyandırdı - modern bir orkestra nasıl olmalı? Zaten Birinci Sınıf Orkestra konserlerine gitmiş olan herkes cevabı biliyor!

ROCK SYMPHO SHOW 2023'ün yeni programı, sahnede 35 müzisyen ve vokalist tarafından üretilen 2 saatlik saf müzikal adrenalin! Bu yeni bir parlak gösteri, yeni vokalistler, yeni müzik deneyleri ve tabii ki zaten Ana Orkestranın ayırt edici özelliği haline gelen sevilen besteler.

BİRİNCİ sınıf ORKESTRA fenomeni, 2014 yılında yepyeni Ukrayna müziği dalgasıyla müzik ve konser alanına sıçradı. Yenilikçi sürükleyici geçit orkestrası bir niş oluşturdu ve anında canlı Senfo Gösteri programlarının lideri oldu. BİRİNCİ sınıf orkestranın en önemli özelliği olan parlak bir görsel aralıkta paketlenmiş yazarın aranjmanındaki dünya hitlerinin ve film müziklerinin kapakları ve karmaları.

Orkestra son derece şık görünüyor. Işık gösterisi ve özel efektler seyirciyi favori THE PRODIGY, NIRVANA, THE BEATLES, DEEP PURPLE, LED ZEPPELIN, MR BIG, KISS, QUEEN, AC/DC, METALLICA, COLDPLAY, EVANESCENCE vb. Seslerine ısıtır..

Şefin seyirciyle etkileşimi bile kolayca yeni bir senfonik “ayağa kalk” türü olarak adlandırılabilir. Tek kelime etmeden iletişim, seyirciyi coşkuya sürükler.

Tüm PRİME ORKESTRA ekibinin muazzam çalışması ve profesyonelliği, halka böylesine eğlenceli bir sunumun arkasında. 21. Yüzyılın orkestrasının kompozisyonu zaten klasikten uzak: şimdi bir rock grubu, vokalistler, koro grubu, yaylı çalgılar, pirinç ve perküsyon grupları ve hatta canlı DJ ses efektleri – hepsi bir arada.

Sonuç olarak: 9 yıl boyunca – Avrupa kıtasında ve ötesinde 20 program ve binden fazla konser ve tam salon.

12 Aralık 2023 Salı   20:00 Etkinlik sona erdi

Prime Orchestra Rock Sympho Show
TAKIPTE KALIN

TİM, benzersiz mekan özellikleri ve hizmet anlayışıyla, marka, kurum ve firmaların; konser, parti, film galaları ve gösterimleri, canlı yayınlar, uluslararası kongre ve seminerler, sergiler, festivaller, marka ve ürün lansmanları gibi özel proje ve aktiviteleri için yıllara dayanan tecrübeyi deneyimli kadrosu ile birleştiren bir alternatiftir.

E-Bülten Kayıt

İLETİŞİM

Kroki

Email: info@timshowcenter.com

Telefon: 0212 286 66 86 (Pbx)

Adres: Büyükdere Caddesi Derbent Mevkii (Darüşşafaka Kampüsü Yanı) Maslak 34457-Sarıyer/İSTANBUL