38 Samurai Anime Sympho Show

Konnichiwa Herkese Japon animasyonu, kültürü ve elbette müziği sevenlere hoş geldiniz! 38 SAMURAI Orkestrası sizi gerçekten harika bir müzikal maceraya davet ediyor

30 Aralık 2023

'Anime Sympho-Show' 2023-2024 Avrupa turunun bir parçası olarak gerçekleştirilecek.

Hayao Miyazaki'nin klasik başyapıtlarından Tetsuro Araki'nin mistik karakterlerine kadar…

En ünlü anime dizilerinden 20'den fazla film müziği, akşamınızın kültürel alanını dolduracak ve gerçek bir zevk verecektir.

Attack On Titan, Naruto, Hoshi no Ko, Suzume, Dragon Ball, Neon Genesis Evangelion, One Piece, One Punch Man, Death Note, Bleach, Howl's Moving Castle, Kovboy Bebop, Beestars, Aragon to, Demon Slayer, Tokyo Ghoul, Nana ve diğer eşit derecede güzel animelardan müzik sizi bekliyor.

Bu, adanmışların çılgınlığına kadar 38 sanatçı

Bu yeni senfoni geçişi. Avrupalı izleyicilere ünlü 'Lords of the Sound' orkestrasının temelinde genç, hırslı müzisyenler tarafından yaratılmıştır.

Sürücü, genç kalplerin enerjisi, canlı ses ve görsel gösteri bu konseri hayatınızın en önemli olaylarından biri haline getirecek!

Showa katılacaklar:
- orkestra müzisyenleri;
- rock band;
- koro;
ayrıca mega yetenekli, patlayıcı ve büyüleyici solistlerin yanı sıra Miyoko, Yasya ve Elias.

Bizimle aynı dalga boyunda olun, bize gülümsemelerinizi verin ve gerçek duygularınızın tezahüründen çekinmeyin! Her şey bizimle yapılabilir!

Yükselen Güneşin Ülkesinin zamanı yaklaşıyor! Gerçek samurayların en havalı 'Anime Sympho-Show' konserine katılma şansınızı kaçırmayın!

30 Aralık 2023 Cumartesi   20:00 Etkinlik sona erdi

TİM, benzersiz mekan özellikleri ve hizmet anlayışıyla, marka, kurum ve firmaların; konser, parti, film galaları ve gösterimleri, canlı yayınlar, uluslararası kongre ve seminerler, sergiler, festivaller, marka ve ürün lansmanları gibi özel proje ve aktiviteleri için yıllara dayanan tecrübeyi deneyimli kadrosu ile birleştiren bir alternatiftir.

E-Bülten Kayıt

İLETİŞİM

Kroki

Email: info@timshowcenter.com

Telefon: 0212 286 66 86 (Pbx)

Adres: Büyükdere Caddesi Derbent Mevkii (Darüşşafaka Kampüsü Yanı) Maslak 34457-Sarıyer/İSTANBUL