Bagzhan Oktyabr Ruh Terapisi

“Ruh terapisi” adından da anlaşılacağı üzere ruhun huzur bulduğu yerdir. Gelip hissetmelisiniz.

30 Kasım 2023

Bagzhan Oktyabr 'Ruh Terapisi'

Kazakistan'ın en tanınmış çellistlerinden Bagzhan Oktyabr, 'Ruh terapisi' konser programıyla Türkiye'de oda orkestrası eşliğinde solo konser verecek. Bagzhan dünyanın en güzel köşelerinde çello çalan videolarıyla ünlendi.“Ruh terapisi” çellonun derin, heyecan verici ve duygusal sesidir. Ünlü Türk filmlerinden, dizilerden, türkülerden, harika klasiklerden, kalbinize yakın duygulu eserlerden eserler dinlemenin keyfini doyasıya çıkarabileceksiniz.

“Ruh terapisi” adından da anlaşılacağı üzere ruhun huzur bulduğu yerdir. Gelip hissetmelisiniz.

30 Kasım 2023 Perşembe   20:30 Etkinlik sona erdi

- 7 Yaşından küçük çocuklar etkinlik mekanına alınmamaktadır. 7 Yaş ve üstü tam bilete tabidir.
- Etkinlik başlangıç saatinden en az 30 dakika önce mekanda hazır olmanızı önemle rica ederiz.
- Katılımcılar/izleyiciler bileti üzerinde yazan koltuk numarasına oturmak zorundadır. Bu kurala uymayan ve yer değişikliğinde ısrar eden katılımcılar etkinlik alanı dışına alınacaktır.
- Etkinlik girişinde bilet kontrolü yapılacaktır, biletinizi telefondan göstermeniz gerekmektedir. Biletler tek kişiliktir.
- Organizasyon firması gündeme dair olumsuz bir durumda etkinliği erteleme ve programda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
- Kayıp veya unutulan biletler için yeniden basım / teslimat yapılmayacaktır. Etkinlik mekanına giriş esnasında biletinizi ibraz etmeniz zorunludur.
- Etkinlik mekanına profesyonel ses ve görüntü kayıt cihazları alınmayacaktır.
- İade veya değişiklik yapılmayacaktır.

TAKIPTE KALIN

TİM, benzersiz mekan özellikleri ve hizmet anlayışıyla, marka, kurum ve firmaların; konser, parti, film galaları ve gösterimleri, canlı yayınlar, uluslararası kongre ve seminerler, sergiler, festivaller, marka ve ürün lansmanları gibi özel proje ve aktiviteleri için yıllara dayanan tecrübeyi deneyimli kadrosu ile birleştiren bir alternatiftir.

E-Bülten Kayıt

İLETİŞİM

Kroki

Email: info@timshowcenter.com

Telefon: 0212 286 66 86 (Pbx)

Adres: Büyükdere Caddesi Derbent Mevkii (Darüşşafaka Kampüsü Yanı) Maslak 34457-Sarıyer/İSTANBUL