MÜSİAD Vizyoner 23

4 Kasım 2023

Müstakil Sanayici İş Adamları Derneği (MÜSİAD) olarak her iki yılda bir düzenlemiş olduğumuz ve bu yıl 5.’si düzenlenecek olan Vizyoner ile katılımcılara iş dünyasına yönelik ilham veriyor, yeni fikirler sunuyor ve geleceğin iş fırsatlarını değerlendirmeye yönlendiriyoruz.

MÜSİAD Vizyoner, geleceğin iş dünyasının gerektirdiği değişiklikleri ele almayı ve iş birliğini artırmayı hedeflemektedir. İş dünyasının liderlerini ve düşünürlerini bir araya getirerek yenilikçi fikirleri tartışmaya ve geleceğin iş stratejilerini şekillendirmeye odaklanıyor.

Bu yıl “BİZ’İN GÜCÜ” teması altında gerçekleştirecek olduğumuz MÜSİAD Vizyoner’23 etkinliğimizde, kolektif hareketin iş dünyasına kattığı güç ele alınacak. İş dünyasının liderlerinin bir araya gelerek güçlü bir iş birliği kültürünü teşvik etmek için fikirlerini ve düşüncelerini paylaşılacağı ve bir değil biz olmanın önemine vurgu yapacağımız Vizyoner’23 ile kolektif bilincin ve kolektif çalışma kültürünün ticaretten, insan ilişkilerine, girişimden iklim krizinin çözümüne kadar pek çok alandaki etkisini konuşup değerlendireceğiz.

4 Kasım 2023 Cumartesi   Etkinlik sona erdi

MÜSİAD

Müstakil Sanayici ve İş adamları Derneği (MÜSİAD); hakkın ve hukukun, adaletin ve eşitliğin, barışın ve güvenin, refahın ve mutluluğun sağlandığı; tarihe ve topluma mal olmuş mahalli ve evrensel değerlerin gözetildiği, kendi içinde bütün, bölgesinde, ekonomik ve siyasi alanda etkin, dünyada saygın bir Türkiye hayaliyle yola çıkan hassasiyet sahibi iş adamlarının, 9 Mayıs 1990 tarihinde İstanbul’da kurdukları bir “İş adamları Derneği”dir.

İş dünyasına olduğu kadar toplumun diğer kesimleri için de örnek bir eğitim, rehberlik, danışmanlık merkezi haline gelen, uygulama ve çalışmalarını profesyonel düşünce zeminine oturtan, entelektüel birikimini paylaşıma açan, “kamu yararına dernek” statüsüne sahip güçlü bir “Sivil Toplum Kuruluşu”dur.

MÜSİAD’ın misyonu; ulusal ve uluslararası düzeyde bağımsız ve bağlantısız hareket eden bir iş adamları derneği olarak, önceden belirlenen ilke ve değerleri paylaşan üye sayısını artırmak, üyeleri arasındaki dayanışmayı geliştirmek ve kendi içinde sağladığı bu birlik ve beraberlik ruhuyla ülkemizin maddi ve manevi yönden gelişmesine katkıda bulunmaktır.

TAKIPTE KALIN

TİM, benzersiz mekan özellikleri ve hizmet anlayışıyla, marka, kurum ve firmaların; konser, parti, film galaları ve gösterimleri, canlı yayınlar, uluslararası kongre ve seminerler, sergiler, festivaller, marka ve ürün lansmanları gibi özel proje ve aktiviteleri için yıllara dayanan tecrübeyi deneyimli kadrosu ile birleştiren bir alternatiftir.

E-Bülten Kayıt

İLETİŞİM

Kroki

Email: info@timshowcenter.com

Telefon: 0212 286 66 86 (Pbx)

Adres: Büyükdere Caddesi Derbent Mevkii (Darüşşafaka Kampüsü Yanı) Maslak 34457-Sarıyer/İSTANBUL