Brian Cox - Horizons

Önceki kapalı gişe dünya turu ile iki Guinness Dünya Rekoru kıran Profesör Brian Cox

19 Nisan 2024

Önceki kapalı gişe dünya turu ile iki Guinness Dünya Rekoru kıran Profesör Brian Cox, yoğun talep gören gösterisi HORIZONS ile son kez dünya turuna çıkıyor.

Horizons, nasıl var olduğumuz ve ne olabileceğimiz konusundaki hikayesiyle üç kıtada 250,000'den fazla izleyiciye büyüleyici bir macera yaşattı. En son ekran teknolojileri kullanılarak hazırlanan gösteri, Yeni Zelanda’dan Kutup Dairesi’ne kadar farklı mekanları; uzak galaksilerin, yabancı dünyaların, süper büyük kara deliklerin ve evrenin merkezi hakkındaki son teorilerin görselleriyle doldurdu. Uzay ve zamanın doğası nedir? Hayat nasıl başladı, başlaması ne kadar nadir bir durum ve hayatın Kozmos’taki değeri nedir? Brian Cox, dünya turunun ardından kafa karıştırıcı muhteşem evrende son bir maceraya çıkmak için İstanbul’a geliyor.

Horizons, medeniyetimizin, müziğimizin, sanatımızın, felsefemizin ve bilimimizin bir şölenidir. Alçakgönüllülükle ve insanlığa değer vererek doğayı keşfetmeye devam ettiğimiz bir gelecek için umut dolu bir bakış açısı sunar.

19 Nisan 2024 Cuma   20:30 tuzbiberstandup

Brian Cox - Horizons
TAKIPTE KALIN

TİM, benzersiz mekan özellikleri ve hizmet anlayışıyla, marka, kurum ve firmaların; konser, parti, film galaları ve gösterimleri, canlı yayınlar, uluslararası kongre ve seminerler, sergiler, festivaller, marka ve ürün lansmanları gibi özel proje ve aktiviteleri için yıllara dayanan tecrübeyi deneyimli kadrosu ile birleştiren bir alternatiftir.

E-Bülten Kayıt

İLETİŞİM

Kroki

Email: info@timshowcenter.com

Telefon: 0212 286 66 86 (Pbx)

Adres: Büyükdere Caddesi Derbent Mevkii (Darüşşafaka Kampüsü Yanı) Maslak 34457-Sarıyer/İSTANBUL