Nina

NİNA, Nichola Floridov tarafından özel olarak tasarlanan ve uygulanan kostümleri ile seyirciyi Caz Çağı olarak da bilinen muhteşem çağa götürüyor.

NİNA ile sanatseverler; oyunu kurallarına göre oynayan, farklı yönlere savrulan hayatın güçlükleriyle karşı karşıya kalan ve her ne pahasına olursa olsun meselelerini kendi çözmeyi tercih eden sıradan bir kızın muhteşem hikayesi ile görkemli bir dans yolculuğuna çıkıyor.

Büyük ölçekli ve son derece etkileyici bir dans şöleni olan NİNA, kostümleri, olağanüstü müzik seçimi ve şık dans şovları ile muhteşem bir görsel şölendir. Bulgar sanatçıların sahne aldığı gösteri tek perde ve 110 dakikadan oluşmaktadır. Seyirci, Broadway kabarelerinin göz alıcı dünyasına gidecek ve beklenmedik olaylar dizisi, dedektif soruşturmaları, aşk hikayeleri ve Hollywood hayatının göz kamaştırıcı görselleri ile büyülenecek. Aşk, kıskançlık, suç, pişmanlık. Tüm bunlar ve çok daha fazlası 'NINA' dans gösterisinde seyirci ile buluşacak.

NİNA, Nichola Floridov tarafından özel olarak tasarlanan ve uygulanan kostümleri ile seyirciyi 'Caz Çağı' olarak da bilinen muhteşem çağa götürüyor. Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımı ile 'Muhteşem Gatsby'nin çökmekte olan atmosferi ve çağdaş moda trendleri arasında köprü kurmayı başarıyor.

26 Ocak 2024 Cuma   20:00 Ertelendi

25 Nisan 2024 Perşembe   20:00 Etkinlik sona erdi

Nina
TAKIPTE KALIN

TİM, benzersiz mekan özellikleri ve hizmet anlayışıyla, marka, kurum ve firmaların; konser, parti, film galaları ve gösterimleri, canlı yayınlar, uluslararası kongre ve seminerler, sergiler, festivaller, marka ve ürün lansmanları gibi özel proje ve aktiviteleri için yıllara dayanan tecrübeyi deneyimli kadrosu ile birleştiren bir alternatiftir.

E-Bülten Kayıt

İLETİŞİM

Kroki

Email: info@timshowcenter.com

Telefon: 0212 286 66 86 (Pbx)

Adres: Büyükdere Caddesi Derbent Mevkii (Darüşşafaka Kampüsü Yanı) Maslak 34457-Sarıyer/İSTANBUL