Hogwart’s Holidays

HOGWART'S HOLIDAYS, Harry Potter ve arkadaşlarının dünyasının büyülü hikayesini anlatıyor ve sizi kendi hayal gücünüzün dünyasına sürüklüyor.

25-29 Şubat 2024

Buz pistinde tiyatro gösterisi «Hogwart's holidays»:

HOGWART'S HOLIDAYS, her salonun sahnesinde özel olarak oluşturulan buz arenasında sirk sanatı ile artistik patinajı tek bir gösteride birleştiren, fiziksel tiyatro ile sirk, komedi ile sihir arasındaki sınırda yer alan eşsiz bir performanstır.
Gösteri, kendinizi JK Rowling'in büyülü evrenine daha önce hiç olmadığı kadar kaptırmanızı sağlayacak benzersiz kostümler, setler ve video dizileriyle dolu eksiksiz bir hikaye.

Her şey tiyatro lobisinin girişinden başlıyor. Seyirciler, 9¾ platformu aracılığıyla Hogwarts'ın koridorlarında unutulmaz bir yolculuğa çıkacak, bir Quidditch maçına katılacak ve ardından hep birlikte Karanlık Lord'u yenip şenlik balosuna gidecek.
Buz pistinde tiyatro gösterisinin sanatçıları, yerçekimine meydan okuyan akrobasi hareketlerini benzersiz artistik patinaj becerileriyle birleştirerek etkileyicidir. Etkileşimli efektler, etkileyici görselleştirme ve ışık tasarımı her izleyiciyi büyülemektedir.

HOGWART'S HOLIDAYS, Harry Potter ve arkadaşlarının dünyasının büyülü hikayesini anlatıyor ve sizi kendi hayal gücünüzün dünyasına sürüklüyor. Gösteri, sizi orijinal müzik eşliğinde nefes kesen görsel tekniklerle gündelik gerçekliği bırakıp fantezi dünyasına dalmaya davet ediyor.

Program her yaştan izleyiciye önerilir.

25 Şubat 2024 Pazar   20:00 Etkinlik sona erdi

29 Şubat 2024 Perşembe   20:00 Etkinlik sona erdi

Hogwart’s Holidays
TAKIPTE KALIN

TİM, benzersiz mekan özellikleri ve hizmet anlayışıyla, marka, kurum ve firmaların; konser, parti, film galaları ve gösterimleri, canlı yayınlar, uluslararası kongre ve seminerler, sergiler, festivaller, marka ve ürün lansmanları gibi özel proje ve aktiviteleri için yıllara dayanan tecrübeyi deneyimli kadrosu ile birleştiren bir alternatiftir.

E-Bülten Kayıt

İLETİŞİM

Kroki

Email: info@timshowcenter.com

Telefon: 0212 286 66 86 (Pbx)

Adres: Büyükdere Caddesi Derbent Mevkii (Darüşşafaka Kampüsü Yanı) Maslak 34457-Sarıyer/İSTANBUL