Geleceğin Güçlü Kadınları

Sanat, cemiyet ve spor dünyasından kendi alanında başarılara imza atan 28 kadın bu anlamlı gecede, Dünya tarihine adını yazdırmış güçlü kadınlardan ilham alınan özel bir defile ile podyumda yürüyecek.

Çağla Şikel ‘in sunuculuğunu üstlendiği bu anlamlı gecede defile sonrasında Tolga Çevik’in yöneteceği açık arttırma ile her döneme ait bir tasarım satışa sunulacak. Elde edilecek gelirler TOG desteği ile Depremzede üniversite öğrencisi genç kızların burs fonuna aktarılacak.

Sahnenin Güçlü Kadını Derya Uluğ güçlü yorumu ile vereceği konser performansı ile keyifli anlara ev sahipliği yapacak.

8 Ülke. Bu ülkelerdeki tarihe adını yazmış 8 güçlü kadından ilham alınan defilede ki tasarımlar, Meltem Özbek, Özlem Kaya, Özlem Süer, Sudi Etuz, Tuvana Büyükçınar Demir, Zeynep Tosun, Züleyha Kuru imzası taşırken , projenin stylist’ liğini Pınar Turan üstlenecek.

Başarılı kadınlarımız, her ülkede o dönemin öne çıkan popüler şarkıları eşliğinde podyumda yürürken, Agni Dance Company ekibi ülkelere özgü danslar eşliğinde bir koreografi sergileyecek.

Geleceğin Güçlü Kadınları
Onur Konuğu : Nur Sürer
Sunucu : Çağla Şikel
Konser : Derya Uluğ
Gecenin Konuğu : Tolga Çevik

Podyumun Güçlü Kadınları :
Aslı İnandık, Aslıhan Malbora, Begüm Birgören, Bestemsu Özdemir, Burcu Biricik, Cansu Tosun, Cemre Baysel, Deniz Baysal Yurtcu, Deniz Işın, Dilara Aksüyek, Ecem Özkaya, Esra Dermancıoğlu, Esra Ruşan, Evrim Alasya, Hazal Türesan, İrem Helvacıoğlu, Melisa Şenolsun, Melis İşiten, Merve Oflaz, Müjde Uzman, Nilsu Berfin Aktaş, Özgü Kaya, Pelin Karahan, Şebnem Hassanisoughi

Tasarımcılar : Meltem Özbek, Özlem Kaya, Özlem Süer, Sudi Etuz, Tuvana Büyükçınar Demir, Zeynep Tosun, Züleyha Kuru
Proje Tasarım : Aydan Taş
Podyum Koreografi : Öner Evez
Hair Stylist : Sabit Akkaya
Mekan : TİM Maslak Show Center
Organizasyon: Gıran
İletişim Ajansı : BG Pr
Event ajansı : Oberon
Dans Koreografi : Agni Dance Company
Stylist : Pınar Turan
Sahne Tasarımı : Erdinç Aktürk

8 Mart 2024 Cuma   20:30 Etkinlik sona erdi

TAKIPTE KALIN

TİM, benzersiz mekan özellikleri ve hizmet anlayışıyla, marka, kurum ve firmaların; konser, parti, film galaları ve gösterimleri, canlı yayınlar, uluslararası kongre ve seminerler, sergiler, festivaller, marka ve ürün lansmanları gibi özel proje ve aktiviteleri için yıllara dayanan tecrübeyi deneyimli kadrosu ile birleştiren bir alternatiftir.

E-Bülten Kayıt

İLETİŞİM

Kroki

Email: info@timshowcenter.com

Telefon: 0212 286 66 86 (Pbx)

Adres: Büyükdere Caddesi Derbent Mevkii (Darüşşafaka Kampüsü Yanı) Maslak 34457-Sarıyer/İSTANBUL