7 Kocalı Hürmüz

7 Kocalı Hürmüz

Geçtiğimiz sezon kapalı gişe oynayan 5 ödüllü müzikal “Yedi Kocalı Hürmüz” yeni sezonu TİM Show Center’da AÇIYOR...

Gösterim Günleri

Geçtiğimiz sezondan itibaren kapalı gişe oynayan '7 Kocalı Hürmüz' Müzikali, izleyicinin yoğun isteği üzerine yeni sezonda, 3 Kasım'da TİM Show Center’da perdelerini açmaya hazırlanıyor.

Ekim 2017 ayında gerçekleşen prömiyerinin ardından büyük beğeni toplayan ve tüm sezon kapalı gişe oynayan '7 Kocalı Hürmüz' müzikali, yoğun istek üzerine 3 Kasım Cumartesi günü ilk gösterimiyle izleyicisiyle buluşuyor.

Müthiş kadrosu, dekoru ve müziğiyle '7 Kocalı Hürmüz' müzikali tekrar gösterimde…

Güzelliği ile izleyiciyi ekranlarda büyüleyen Birce Akalay, sesi, fiziği ve oyunculuğu ile müzikal seyircisinden de tam not aldı.

Oyunculuğu ve sempatikliği ile yıllardır ekranın en sevilen yüzlerinden olan İlker Ayrık ise müzikalde oyunculuğunu konuşturdu.

Yıllarca birçok önemli tiyatrocu tarafından sahnelenen '7 Kocalı Hürmüz' müzikali, usta tiyatrocu Müjdat Gezen yorumuyla yeniden sahnelendi.

Başrollerini Birce Akalay, İlker Ayrık, Yonca Evcimik, Ercan Bostancıoğlu, Suzan Kardeş, Onur Dilber, Mehtap Ar, Arzu Okay, Can Bana, Aykut Taşkın, Barış Taşkın, Melih Çardak ve Cengiz Gezgin’in paylaştığı müzikal, büyük beğeni toplaması üzerine yeni sezonda da devam ediyor.

Dev kadrosu ve usta tiyatrocu Müjdat Gezen’in yorumuyla yeniden sahneye taşınan müzikalde, Atilla Özdemiroğlu’nun ünlü bestesi 'Yalnız Kullar (Tanrım)' parçasının yanı sıra, Sadık Şendil'in vasiyeti üzerine İstanbul türküleri de yer alıyor.

Kostüm tasarımını Leyla Gezen ile Bahar Korçan’ın, koreografisini Pınar Ataer’in üstlendiği oyunun müzikleri ise Emirhan Cengiz tarafından hazırlandı. Sahne dekoru Barış Dinçel’in imzasını taşıyan müzikalde, farklı meslek gruplarından 6 kocası olan Hürmüz’ün (Birce Akalay) yedinci kocayla evlenmek istemesi mizahi bir dille anlatılıyor.

Yapımcılığını ve yönetmenliğini Müjdat Gezen’in üstlendiği '7 Kocalı Hürmüz' müzikalinin bu sezondaki ilk gösterimi, 03 Kasım Cumartesi günü saat 20:30’da TİM Show Center’da izlenebilir.

22 Aralık 2018 Cumartesi 20:30 Etkinlik sona erdi

05 Ocak 2019 Cumartesi 20:30 Etkinlik sona erdi

12 Ocak 2019 Cumartesi 20:30 Etkinlik sona erdi

02 Şubat 2019 Cumartesi 20:30 Etkinlik sona erdi

17 Şubat 2019 Pazar 15:00 Etkinlik sona erdi

Instagram

TİM, benzersiz mekan özellikleri ve hizmet anlayışıyla, marka, kurum ve firmaların; konser, parti, film galaları ve gösterimleri, canlı yayınlar, uluslararası kongre ve seminerler, sergiler, festivaller, marka ve ürün lansmanları gibi özel proje ve aktiviteleri için yeni bir alternatiftir.

İLETİŞİM

Kroki

Email: info@timshowcenter.com

Telefon: 0212 286 66 86 (Pbx)

Adres: Büyükdere Caddesi Derbent Mevkii (Darüşşafaka Kampüsü Yanı) Maslak 34457-Sarıyer/İSTANBUL